CHCI REDAKČNÍ SYSTÉM NA SVÉ STRÁNKY

 


Redakční systém nám pomáhá rychle a jednoduše spravovat obsah webových stránek bez nutné znalosti programování webových stránek.

 

 JAK TO U NÁS PROBÍHÁ?

  1. Zjistíme co přesně potřebujete a očekáváte od redakčního systému.
  2. Výběr vhodného vzhledu.
  3. Instalace CMS a všech důležitých modulů a templatu.
  4. Optimalizace stránek, vyladění vzhledu a obsahu.
  5. Zaškolení určeného zaměstnance do úprav a správy redakčního systému.
  6. Hotovo máme obvykle do 3 pracovních dnů.


Nezávazná poptávka - Chci redakční systém na své webové stránky

Chci se dovědět více

Co je to Redakční systém (CMS)?

Redakční systém je program, kterým zajistíme správu webového obsahu. Zkratka CMS je z anglického názvu Content management system.

Dnes se tím myslí systém, který je dostupný skrz web rozhraní a umožní jednoduše spravovat články, fotografie, hudbu nebo video a další multimediální obsah beztoho, aby uživatel musel umět programovat webové stránky.

Systém má obvykle dvě části a to  uživatelskou (frontend) a správcovskou (backend). Podle znalostí uživatele mu můžeme dát různé úrovně přístupu k jedné nebo druhé části rozhraní a umožnit tak správu článků bez toho, že by hrozilo znefunkčnění celé webové stránky.

K dispozici je několik tisíc rozličných redakčních systémů. Některé jsou zdarma jiné na komerční bázi. Nejúspěšnější a nejpoužívanější systémy jsou dnes šířeny pod svobodnou licencí a obvykle jsou k dispozici zdarma. K těm patří WordPress, Joomla a Drupal. 

Podle toho co všechno budete potřebovat od svého CMS systému vám rádi doporučíme instalaci konkrétního redakčního systému a potřebných doplňků se kterými máme bohaté zkušenosti.

Reference

 
 

Ve spojení

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi schůzku nebo nechte kontakt a my se vám ozveme!