Linkbuilding čína a asie

Nejdůležitější vyhledávače v Číně

 

Máte zájem o zákazníky z Číny a Asie? Rozšířili jsme nabídku ručního linkbuildingu o čínský trh.  

V České Republice jde o unikátní možnost, jak si zajistit pozice a získávat zákazníky z Asie a Číny v době, kdy je zde stále velký prostor k růstu.

Kvalitní odkazy vám zvýší pozice i přímou návštěvnost z čínských a asijských vyhledávačů, sociálních sítí, tématických webů a nejdůležitějších katalogů.

 

JAK POSTUPUJEME?

 

  1. Analyzujeme vaše současné odkazy.
  2. Vytvoříme texty odkazů – anchor texty.
  3. Provedeme veškeré registrace.
  4. Vyhodnotíme pro vás konkrétní přínosy naší práce.

SEO - linkbuilding Čína - objednávka


Linkbuilding Čína a Asie od Dvoran.com - zaručenoNezávazná poptávka na linkbuilding pro čínský a asijský trh.

Chci se dovědět více

Linkbuilding Čína a Asie

Zvláštnosti internet marketingu v Číně

Čínský internetový trh je obrovský a rychle roste. V současné době (2012 / 2013) v Číně využívá internet více než 538 miliónů lidí. Pro srovnání, v celé Evropě internet využívá asi 518 miliónů lidí a v celé Severní Americe "pouhých" 274 miliónů.

Zároveň je Čínský trh značně izolovaný od zbytku světa. Je to způsobeno především samotnou čínštinou, ale svou vinu na tom má i rozsáhlá cenzura mnoha zahraničních sociálních sítí a vyhledávačů, známá jako "Velký čínský firewall".

Zároveň je Čína jednou z mála zemí světa, kde není dominantním vyhledávačem Google. Poté co Google odmítl cenzurovat své výsledky pro čínský trh, zde má pouhá 3% a dominantním je vyhledávač Baidu. Proto pokud chcete prorazit na čínském internetu, je třeba orientovat se přímo na čínské vyhledávače, internetová média a sociální sítě a blog sítě. 

 

Čína a cestovní ruch

Statistické údaje za první pololetí 2012 ukazují, že počet čínských turistů, kteří vycestovali za hranice své země, se oproti minulému roku zvýšil o 20% a dosáhl 80 milionů.

Průměrný čínský turista utratí v Čechách 12 457 korun. Tedy ještě dvakrát více než turisté z Ruska, kteří sami o sobě často patří mezi bohaté a štědré zákazníky. Číňané tak v současnosti ročně utrácejí za cestování nejvíc na světě. Na druhém místě je mimochodem Německo a na třetím USA. 

Pokud máte o zákazníky z Číny, či Asie obecně zájem, rozhodně se vám vyplatí zajistit si na tomto trhu pozice, dokud je zde nízká konkurence a prostor k růstu.

 

Jak u budování zpětných odkazů postupujeme?

Analyzujeme odkazy, které již máte, jejich sílu a přínos i současné rozvržení textů odkazů a to, zda je vyhledávače považují za přirozené a případně zda není váš web penalizován.

Podle toho navrhneme optimální strategii a vytvoříme množství různorodých textů pro odkazy (anchor textů), díky kterým zajistíme, že veškeré odkazy budou přirozeně působící a vyhledávače je bez problémů zhodnotí i v dnešní době, kdy je nákup levného, automaticky prováděného linkbuildingu spíše na škodu.

Další důležité rozhodnutí je, o které jazykové oblasti máte zájem. Kromě zde zmiňovaného získání zpětných odkazů na čínském trhu, je zde možnost zakoupit odkazy z těchto oblastí: angličtina, čeština, slovenština, němčina, ruština, polština, italština a francouzština.

Pokud budete mít vážný zájem i o jiný trh, napište nám a my ho prozkoumáme. Pokud se na něm bude nacházet dostatek kvalitních webů, nabídku pro vás rozšíříme.

 

Budování zpětných odkazů na čínském a asijském trhu

 

Indexace do vyhledávačů

Vyhledání a registrace webu na všechna místa, která jsou z hlediska odkazů a návštěvnosti stěžejní. Jde hlavně o nejdůležitější vyhledávače jako je samotné Baidu, ale i Bing, Yahoo Directory a další pro čínský, případně asijský trh důležité. Na některých z těchto klíčových míst již váš web samozřejmě mít registraci bude. Vše prověříme, a pokud někde není dosud provedena registrace, napravíme to. 

 

Vytváření profilů na čínské sociální sítě

Registrace na sociální sítě rozšířené v Číně a Asii. Mnoho běžně rozšířených sítí je v Číně cenzurováno nebo se jednoduše neprosadily a Čína tak má celou řadu vlastních oblíbených sítí. Odkazy z těchto sítí vyhledávače indexují a zvyšují hodnocení vašeho webu.

Mezi platné odkazy počítáme jen takové, na kterých se nám podaří prosadit veřejně dostupný profil. Na sociálních sítích vám vytvoříme profil webu na vašem vlastním účtu, ke kterému po skončení registrace dostanete login a heslo. 

 

Registrace a vytváření nabídek na tématických portálech a sítích

Registrace do tematických webových stránek, pro hotely například cestovatelských portálů a v Číně velmi populárních blogů a micro blogů. Obvykle zakládáme profily, blogy a píšeme články. Tyto odkazy mají velkou důležitost hlavně kvůli tomu, že vyhledávače si nevšímají jen odkazu samotného, ale analyzují i jeho relevanci jak co se týče odkazujícího webu, tak textu obklopujícího odkaz.

Podle toho se vyhledávače rozhodují, na jaká konkrétní slova mají váš web zobrazovat na prvních místech. Články a zmínky o webu prochází často přísným schvalováním, které může někdy trvat i měsíce. 

 

Prestižní registrace na důvěryhodné domény

Započetí "prestižních registrací", jako je na DMOZ nebo různé stránky podobné Wikipedii. Úspěšné registrace jsou jakousi zárukou kvality stránek na internetu. I Google doplňuje své hledání výsledky z DMOZ. Schvalování těchto registrací trvá až několik měsíců (je těžké je získat), ale pro web mohou být velkým přínosem. Pokračování v tomto typu registrací je ideální v rámci dlouhodobé spolupráce, kde se dá postupně získat mnoho "klenotů". 

 

Důležité a kvalitní čínské a asijské katalogy

Výběr nejsilnějších katalogů, kterými mix odkazů doplníme. Různí poskytovatelé obsahu a internetová média jsou v Číně hojně navštěvována. Jde celkově o odkazy s vysokou autoritou domény a pagerankem, které zvýší autoritu a hodnocení celého vašeho webu.

Většina z těchto katalogů je na internetu již velmi dlouho a pro vyhledávače je přítomnost na nich opět zárukou toho, že web je důvěryhodný.

Registrace sem často podléhají schvalování či speciálním podmínkám (například registrátor se sám musí stát editorem katalogu), takže registrace na ně nejsou běžně nabízeny.

Pokud budete s naší prací spokojeni a domluvíme se i na dlouhodobé spolupráci, můžeme i v této oblasti postupně získat mnoho dalších, kvalitních odkazů.

 

K čemu je dobrý linkbuilding v Číně a Asii

Linkbuilding je získávání odkazů, které směřují na váš web. Kvalitní odkazy jsou jedna z nejdůležitějších věcí, které ovlivní návštěvnost vašeho webu a množství klientů, zakázek nebo rezervací, které získáte.

 Kromě zvýšení přímé návštěvnosti z různých sociálních sítí, cestovatelských a jiných tématických portálů, blogů a katalogů, je linkbuilding velmi důležitý i pro pozici vašeho webu přímo na vyhledávačích jako je Seznam (český), Google (mezinárodní), Yandex (ruský) nebo Baidu (čínský).

 

Nejdůležitějšími faktory pro Baidu SEO jsou: 

  1. Správně vyplněný titulek, popisek, klíčová slova, alty u obrázků a nadpisy.
  2. Množství odkazů, které na vás směřují a jejich kvalita.
  3. Zajímavý obsah webu, cílený na důležitá klíčová slova.
  4. Rychlost webu, jeho přehlednost a jednoduchá navigace.
  5. Mít svůj web indexovaný na Baidu. :o)

 

Mimochodem pokud si nejste jisti bodem 1, 3 nebo 4, je zde pro vás naše SEO analýza zdarma.

Pokud víte, že u bodů 1, 3 a 4 je hodně co zlepšovat, je zde základní SEO nebo pokročilá optimalizace webu.

 

Pokud chcete prostě prorazit na čínském trhu, kontaktujte nás s nezávaznou objednávkou budování zpětných odkazů v Číně.

Reference

 
 
Home SEO Linkbuilding Linkbuilding Čína a Asie

Ve spojení

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi schůzku nebo nechte kontakt a my se vám ozveme!