Ruční linkbuilding - získávání zpětných odkazů


Ruční linkbuilding - odkazy od Dvoran.com

Ručně vás zaregistrujeme na nejdůležitější webové stránky na světových trzích podle vašeho výběru.

Zaindexujeme váš web na světové vyhledávače. Vytvoříme profily na sociálních sítích. Založíme blogy a napíšeme články. Vložíme nabídky na vaše produkty na tématické webové stránky. Celý mix získaných odkazů doplníme o nejdůležitější katalogy.

Odkazy které takto získáte jsou trvalé a z hlediska vyhledávačů přirozené. Výrazně zvýšíte návštěvnost vašeho webu, získáte lepší pozice ve vyhledávání a ušetříte za reklamu.

 

JAK POSTUPUJEME?

 

 1. Analyzujeme vaše současné odkazy.
 2. Pomůžeme vám s výběrem vhodných trhů.
 3. Vytvoříme unikátní texty odkazů – anchor texty.
 4. Provedeme veškeré registrace.
 5. Vyhodnotíme pro vás konkrétní přínosy naší práce.

 

SEO - linkbuilding - objednávka


Kvalitní linkbuilding od Dvoran.com - zaručenoNezávazná poptávka na ruční linkbuilding - budování zpětných odkazů.

Chci se dovědět více

Linkbuilding

TRHY PRO LINKDBUILDING

 • český
 • slovenský
 • anglický / svět
 • ruský
 • polský 
 • německý 
 • italský 
 • francouzský 
 • čínský / asijský

 

Jak mohu vědět, že mi linkbuilding skutečně pomůže 

Webové stránky většiny funkčních společností v konkurenčních prostředích již v hlavních bodech splňují kritéria optimalizace pro vyhledávače. Jak jste na tom vy, zjistíte snadno díky naše bezplatná SEO analýza

Kromě základní optimalizace je na internetu rozhodující počet a především kvalita externích odkazů, které na váš web vedou. 

Na stránky středně velkého webu například běžného hotelu nebo penzionu odkazuje průměrně pouze 20 až 80 webových stránek (domén). To jsou odkazy, které si webové stránky vybudovaly za celou dobu jejich existence. 

Přesný počet můžete u vašich stránek zjistit zde: Opensiteexplorer . Zadejte adresu, která vás zajímá a klikněte na Get Link Data. Počet domén odkazujících na vaše stránky najdete pod položkou "Linking Root Domains" hned nahoře. 

S námi získáte kvalitní a relevantní externí odkazy během jednoho měsíce!

Přitom právě externí odkazy, jejich popis, množství a kvalita rozhodují o tom, zda vás vyhledávače zobrazí na prvních místech nebo až někde vzadu. 

 

V čem je rozdíl oproti obvyklé registraci do katalogů? 

Registrace do katalogů byla rozšířenou technikou pro získávání zpětných odkazů minulých let. Postupně se objevily stovky katalogů pro tento účel a dokonce i automatické systémy registrací. Vyhledávače postupně přestaly tyto odkazy zohledňovat a využívání automatických systémů může být dokonce penalizováno.

Rozumně prováděná, ruční registrace do katalogů má stále své využití, ale musí se jednat o skutečně důležité katalogy s vysokým hodnocením. Jinak je hodnota získaných odkazů pouze v jejich v množství a to jen pokud je vyhledávače indexují. Naproti tomu odkaz v relevantním textu, umístěný na navštěvované webové stránky, zabývající se vaším oborem má mnohem vyšší účinek. 

 

Proč je právě linkbuilding od Dvoran.com výjimečný? 

Množství a kvalita externích odkazů vedoucích na webové stránky je pro vyhledávače klíčový faktor, určující jak vysoko se bude web zobrazovat. Kvalitní odkaz z tematicky relevantní stránky vložený přímo do textu o vašem ubytovacím zařízení má vysokou hodnotu. 

Nejspíš často dostáváte nabídky, ve kterých vám někdo nabízí přidání vašeho odkazu na svůj portál za několik set či dokonce tisíc korun ročně. 

Zde získáte třicet hodnotných odkazů z vámi vybrané klíčové trhy za nepoměrně nižší cenu a bez zprostředkovatelských poplatků. 

 

Jak si zvolit nejvhodnější oblasti pro registraci? 

Pokud máte zájem například o ruský trh, vyplatí se vám nechat svůj web registrovat na 30 nejdůležitějších webových stránek v ruštině. Podobně vám registrace na 30 českých webů pomůže získat více zákazníků z České Republiky a zároveň i pozice v neplacených výsledcích na vyhledavači Seznam.cz. 

Registrace na webové stránky v angličtině vám přivedou více zákazníků z Velké Británie a USA, ale zároveň je to na internetu i mezinárodní jazyk. V angličtině je celá řada kvalitních stránek zaměřených na cestování, turistiku a hotely, jsou zde nejdůležitější sociální sítě i prestižní katalogy. Pokud máte zájem o zahraniční trhy, kvalitní odkazy v angličtině se vám vždy vyplatí. 

 

Pokud máte vážný zájem o jiný než nabízený trh, určitě nás kontaktujte. Neustále vyhledáváme další kvalitní weby pro registrace po celém světě a rádi vám vyjdeme vstříc. 

 

Reference

 
 
Home SEO Linkbuilding

Ve spojení

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi schůzku nebo nechte kontakt a my se vám ozveme!