SEO - optimalizace webových stránek


Optimalizace webu od Dvoran.comKvalitní optimalizací vám pomůžeme dlouhodobě získávat zákazníky na internetu a zvyšovat prodeje. Své náklady na propagaci na internetu udržíte na přijatelné úrovni i v konkurenčním prostředí. 

 

JAK TO U NÁS PROBÍHÁ?

  1. Zlepšíme pozice vašich webových stránek na českém trhu i na zahraničních trzích po celém světě. Optimalizujeme webové stránky pro vyhledávače jako je Seznam, Google, Bing, Yahoo!, Yandex a další podle vašich potřeb.
  2. Zvýšíme návštěvnost a zároveň i prodeje. Je důležité, aby k vám přicházeli ti lidé, kteří mají skutečný zájem o váš produkt. Víc návštěvníků se zájmem o váš produkt, to je vyšší obrat a zlepšení povědomí o vaší firmě a značce.
  3. Snížíme vaše náklady na reklamu webových stránek na internetu. Optimalizované webové stránky vám přinesou dlouhodobý prospěch. 
  4. Pečlivě vyhodnotíme přínos optimalizace a dosažené cíle. Předáme vám veškeré informace. 

SEO - objednávka


Optimalizace webových stránek od Dvoran.comNezávazná poptávka na SEO - optimalizace webových stránek

Chci se dovědět více

Co je to SEO?

SEO je zkratka Search Engine Optimization. Česky optimalizace webových stránek pro vyhledavače. Optimalizací dosáhnete toho, že vyhledávače budou váš web zobrazovat na předních místech i bez reklamy, návštěvníci ho bez problémů najdou a vaše webové stránky budou výborně prodávat nebo poskytovat jiné služby. 

 

  • Díky optimalizaci dlouhodobě zlepšíte své pozice na internetu.
  • Lidé se zájmem o váš produkt nebo službu vás najdou.
  • Dostanete se na první místa ve vyhledávání.
  • Ušetříte na výdajích do reklamy.
  • Získáte více zákazníků.

 

Některé metody optimalizace jsou určeny zejména vyhledavačům - pomáhají jim webu správně porozumět a přiřadit ho k žádoucím klíčovým slovům. Případně celkově zvyšují hodnotu webu v očích vyhledavačů. 

 

Další postupy optimalizace webových stránek jsou zaměřeny především na funkčnost webu a jeho použitelnost a schopnost prodávat. Správně provedená optimalizace je vždy zaměřená v první řádě na koncového zákazníka. 

Reference

 
 
Home SEO Optimalizace webových stránek

Ve spojení

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi schůzku nebo nechte kontakt a my se vám ozveme!