Vybrané reference

Advaita

Projekt: webové stránky, SEO, funkcionalita, analýza


Webové stránky klienta jsme převzali pod vlastní správu v době, kdy využíval služby "naklikej si svůj web sám a zaplať 400 eur ročně". Tedy udělej si sám a ještě nám za své úsilí zaplať.

Výsledkem byly stránky, které neposkytovaly uživatelský komfort a klienti se lehce na stránkách ztráceli. Navrhli jsme změnu a přechod na CMS systém Joomla, připravili novou grafiku, pomohli přesunout rozsáhlý obsah, web celkově rozšířili a přidali nové, uživatelsky příjemné prvky.

Nový CMS systém poskytuje uživatelsky příjemné prostředí a i majitel stránek neznalý programování zde dokáže zveřejnit nové články, videa, fotky, formuláře a po zaškolení o své stránky řádně pečovat s minimálními náklady na provoz. Finanční úspora je velká.

Stránky jsou velmi interaktivní, obsahují mnoho nadstandardních prvků. Například fórum s různými úrovněmi přístupů, online přehrávání nahrávek v mp3. Dnes je již standardem, že je možnost pod články sdílet obsah na sociálních sítích nebo pod článkem o článku diskutovat. 

Navíc a rozhodně ne nakonec, líbí se nám o čem stránky jsou a sami jsme zde našli mnoho cenných informací. Podívejte se sami. :) www.advaita.sk

Reference

 
 

Ve spojení

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi schůzku nebo nechte kontakt a my se vám ozveme!