Baidu SEO v roce 2018

Baidu SEO: Proč investovat v roce 2018

Získat dobré pozice na Baidu, to v minulosti znamenalo především placenou reklamu, která zabírala více než 10 pozic na první straně ve vyhledávání. Další možností byly agresivní SEO praktiky, které web mohly vynést nahoru ve vyhledávání, ale také ho pohřbít. 

Karta se však obrací. Nové čínské zákony o reklamě srazily počet sponzorovaných odkazů o polovinu, takže pro přirozené výsledky zbývá mnohem víc prostoru. Baidu navíc v roce 2016 a 2017 udělal řadu kroků, které SEO v Číně zpřehlednily a stabilizovaly. Pokud zvažujete investice do propagace na Baidu v Číně, tak v roce 2018 je ideální s tím začít!

Číst dál: Baidu SEO: Proč investovat v roce 2018

Obsahový marketing - Content marketing

Obsahový marketing a jeho historie

Obsahový marketing kraluje internetu. A jeho historie je ohromně zajímavá. Víte, jak se mýdlo dostalo do mýdlové opery nebo proč je lego tak oblíbené i přes množství konkurentů? 

Seznamte se s největšími génii a milníky historie obsahového marketingu a obsahových strategií!  Kdo pozná historii obsahového marketingu, v mnohém se poučí i pro dnešek. Koneckonců, průkopníci obsahového marketingu vydělali pohádková bohatství a založili společnosti, které přetrvaly dodnes!

Číst dál: Obsahový marketing a jeho historie

Obsahový marketing a jak na něj

Desatero obsahového marketingu

Obsahový marketing je promyšlené vytváření a sdílení kvalitního obsahu zdarma. Přitáhne návštěvníky a postupně je pomůže změnit na zákazníky a ty na vracející se klienty.

Zveřejňujte užitečný nebo zábavný obsah. Chyťte lidi za srdce. Oblíbí si vás a vaše prodeje se zvýší.

Dodržte naše desatero, což není úplně snadné, ale také to není nemožné. 

Číst dál: Desatero obsahového marketingu

Nástroje na internetu - Google Analytics

Pokročilé nástroje pro efektivní prodej na internetu

1. Ignorovat dominantní vyhledavače se nevyplácí

Všichni chtějí být na Google, ale znáte i ostatní dominantní vyhledavače? Ignorovat je se nevyplácí. Je to Google, to je jasná věc, ale do popředí se derou i Bing, Yandex a Baidu a pokud stojíte o český trh, registrujte se na Seznamu. Na všech můžete provést bezplatnou indexaci vašich stránek a rozšířite si tak pole působnosti. Pokud to chcete udělat pořádně, podívejte se na Základní linkbuilding kde naleznete tabulku a seznam nejdůležitějších 50 míst světového internetu.

Číst dál: Pokročilé nástroje pro efektivní prodej na internetu

Soutěže na Facebooku

Soutěže na facebooku

Potřebujete zaplnit poslední volná místa ve vašem hotelu a zároveň se levně a rychle zviditelnit?

Není nic snazšího. Připravte si jednoduchou soutěž o atraktivní cenu. V dnešním světě kdy jsou všechny hotely na internetu a předhání se, který má luxusnější webové stránky, kdy jsou všechny hotely registrované u většiny zprostředkovatelských agentur a cestovek, všechny si platí zápisy na Seznamu a propagují se přes PPC reklamu je ještě pořád možné odlišit se. Tím může být právě zmíněná soutěž. V čem tkví její potenciál a jak ji zrealizovat?

Číst dál: Soutěže na facebooku

Reference

 
 

Ve spojení

Kontaktujte nás

Domluvte si s námi schůzku nebo nechte kontakt a my se vám ozveme!